В ніч з четверга на п'ятницю змінились лідери електронного голосування серед проектів Громадського бюджету Канева 2017.

Про це пише «Kanos» із посиланням на самі результати онлайн голосування.

Так, протягом останнього часу в числі одноосібних лідерів серед проектів від 30 тис грн був проект «Спортивно-розважального майданчика «Дитяча мрія мікрорайону Костянець».

Однак, орієнтовно з 19.00 інтенсивної підтримки почали набирати ще ряд проектів.

Дані станом на 19.00, зафіксовані адміністраторами порталу Kaniv.net.

 


 

19.47 - більш ніж на 300 голосів спостерігається приріст проекту скверу, але разом з ним, приблизно в такому ж темпі ростуть і голоси за проект в Костянці та скейт парк.


22.25. В лідерах поки продовжує бути проект спортивного майданчика у Костянці, однак максимально наближається до нього у рейтингу проект «Скверу міст-побратимів».

Пройшло трохи менше години (23.32), і проект скверу уже знаходиться в лідерах серед проектів від 30 тис грн, обійшовши у рейтингу свого головного конкурента - проект спортивного майданчика.

0.19 хв 18 листопада, ще плюс близько 40 користувачів висловились на підтримку проекту скверу побратимів, в той час як зміни голосів по іншим проектам практично не відбувається.

Станом на 2.47 18 листопада, кількість голосів за проект скверу збільшилась ще на 33 голоси. Показники інших проектів лишились без змін.

Зранку 18 жовтня число голосів за проект у Костянці знову почало демонструвати приріст. Кількість голосів за проект скверу ще виросло на понад 40 голосів.

Крім того, слід зауважити, що дивний приріст голосів був також помічений і в рейтингу міні-проектів до 30 тис грн.

Результати станом на 22.25 17 листопада.

Станом на 23.32 спостерігається незначний приріст по більшості проектів, однак особливо виділяється проект сходів до школи, який лише за годину підтримало 74 користувачі.

Станом на 0.19 п'ятниці, число голосів за проект сходів до школи виросло ще на 37 голосів. Максимальна кількість голосів, на яку виросли позиції інших проектів - це 6 голосів.

Станом ранок 18 листопада, все той же проект сходів знову продемонстрував дивовижний приріст із загальним результатом в 1000 голосів.