Суд визнав винним канівчанина у повторному, протягом року, керуванні автомобілем у стані алкогольного сп’яніння (ч.2 ст. 130 Кодексу України про адміністративні правопорушення). Відповідно до матеріалів справи, чоловік уже позбавлений права керування транспортними засобами на 1 рік.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби Канівського міськрайонного суду.

Із протоколу вбачається, що 07.01.2022, водій керував транспортним засобом, перебуваючи в стані алкогольного сп`яніння (результат 1,77‰). Медичний огляд на стан алкогольного сп’яніння проводився у встановленому законодавством порядку.

Факт вчинення водієм адміністративного правопорушення та його вина підтверджується протоколом про адмінправопорушення, який складений належним чином, відеозаписами, довідкою про надання інформації щодо вчинення адміністративного правопорушення повторно протягом року, підстав не довіряти яким у суду немає.

Застосовуючи до правопорушника стягнення, судом враховано характер вчиненого правопорушення, особу порушника, ступінь його вини, майновий стан.

За вчинене правопорушення правопорушника піддано адміністративному стягненню у виді штрафу в розмірі 34 000 грн. (тридцять чотири тисячі гривень) з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 3 (три) роки.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Каневі засудили лікарку-педіатра, яка на пішохідному переході збила людину.