21 серпня у спортивному клубі «Івазар» презентували … новий дах. Так-так, здавалося б побутове питання, яке вирішується без зайвого розголосу. Та для івазарівців це справжня подія, на яку вони чекали кілька років. Врешті, після тривалих пошуків було знайдено інвестора, готового допомогти. За ініціативи Народного депутата України Олександра Скічка, до вирішення проблеми долучився БФ «МХП – Громаді». Менше ніж за місяць коштами фонду було проведено всі необхідні роботи і вже до 1 вересня клуб готовий зустрічати вихованців з новим надійним дахом.

На теренах Канева «Івазар» працює вже цілих 20 років. За цей час тут встигли випустити не одне покоління талановитих спортсменів та здобути славу в Україні й за її межами.

– У нас займається близько 300 дітей віком від 4,5 до 18 років. Здебільшого це юні мешканці Канева, але є й вихованці з району – приміром, із Грищинців, Ліплявого, Мартинівки. Одного хлопця батьки возили на заняття аж із Переяслава! – розповідає про своє дітище очільник «Івазару» Олександр Іванов. –  Треную дітей я, моя дружина та діти, тож для нас не вже не просто професія, а справа життя, яку хочеться розивати та вдосконалювати. І найбільшою перепоною на цьому шляху був поганий стан даху.

За словами директора, проблеми з перекриттям почалися кілька років тому. Незважаючи на те, що зусиллями клубу його неодноразово стелили ізолюючими матеріалами, він все одно протікав. Більше того, фахівці казали, що якщо не вирішити проблему, згодом опори приміщення почнуть руйнуватися. А це вже питання не просто комфорту, а безпеки людей.

«Ситуація була майже критична. Ми розуміли, що дах потребує негайної заміни і що ми не можемо самостійно це профінансувати, адже крім цього маємо чималі поточні витрати. Тому відразу розгорнули пошуки інвестора. Тривалий час вони не увінчувалися успіхом, аж поки на початку літа до нас не завітав народний депутат Олександр Скічко. Він пообіцяв допомогти і сьогодні ми бачимо результат. Завдяки його ініціативі до проєкту долучився благодійний фонд МХП, який і виділив необхідне фінансування. Сказати, що ми вдячні – це нічого не сказати. Ми у захваті, адже для «Івазара» це питання життя! Мешкаючи на Канівщині, ми знали МХП як компанію, яка багато допомагає громадам. А тепер знаємо ще й як свого партнера й друга», – розчулено розповідає Олександр Іванов.

До слова, на сьогодні роботи з облаштування даху вже практично завершено – на будівлі височіє новий двоскатний дах, обкладений металочерепицею, на фінальному етапі доопрацювання франтонів, відливів тощо. 

Своїми враженнями від побаченого поділився Олександр Скічко: «Приємно сьогодні бачити результат доброї справи, яку вдалось вирішити завдяки об’єднанню зусиль! Вперше я відвідав «Івазар» наприкінці червня і був вражений цим закладом, адже побачив тут щире захоплення своєю справою в очах тренерів та дітей. Крім того, мене приємно здивувала потужна підготовка вихованців, які не просто достойно представляють рідне місто, а й виборюють нагороди на всеукраїнському та міжнародному рівні.  Було прикро, що такий заклад роками має проблему з дахом, тож вирішили допомогти. Насамперед, на нашу пропозицію відгукнувся благодійний фонд «МХП – громаді», потім долучився бізнес, завдяки чому було придбано необхідні матеріали. Та не менша вдячність батькам вихованців і колективу клубу, які активно включилися в роботи і змогли звести новий дах буквально за місяць. Для мене це зразок якісного менеджменту, симбіоз зусиль заради спільної справи».

Продовжив ідею партнерства й заступник голови правління МХП з корпоративної соціальної відповідальності Ігор Лещенко:

– Ми завжди віддаємо перевагу проєктам, до реалізації яких готові долучитися самі люди, громада, влада чи місцевий бізнес. Партнерство, готовність інших сторін вкладитися у ту чи іншу справу засвідчує, що вона дійсно потрібна. Співпраця на прикладі спортивного клубу «Івазар» є саме таким проєктом, адже він важливий для канівчан. Лише подумати – дзюдо, фітнесом та спортивною аеробікою тут займається близько 300 дітей! Таким чи6ном на зведення нового даху фонд «МХП – Громаді» перерахував понад 100 тис. грн і я радію з того, що кошти вкладені з користю. Переконаний, що саме таким закладам треба допомагати, тож, вочевидь, це наша не остання співпраця.

Чудовим фіналом заходу стали показові виступи від вихованців спортклубу, які вкотре переконали, що «Івазар» – справжня цінність спортивного життя Канева і її потрібно всіляко розвивати.