Канівський народний депутат Владислав Голуб посприяв у виділенні державної субвенції для закладів медичної та освітньої сфери на Канівщині.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки нардепа у Facebook.

«Минулого тижня Урядом Володимира Гройсмана на підставі мого подання від 15 вересня 2017 року було виділено додаткових 5 млн. гривень за рахунок субвенції місцевим бюджетам з державного бюджету України. Як завжди акцент зроблено на освітній та медичній галузі», - зазначено у пості Владислава Голуба.

Зокрема для шкіл Канева виділено 132 тис. гривень на придбання мультимедійних комплексів, 216 тис.гривень на придбання ноутбуків та 152 тис гривень – на обладнання для корекційно-розвиткових занять в сенсорній кімнаті для учнів з особливими освітніми потребами, які навчаються в інклюзивних класах Канівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №3.

Окрім цього 511,3 тис гривень виділено на придбання шкільних меблів для загальноосвітніх навчальних закладів Канівського району та 500 тис гривень на придбання медичного обладнання (дентальний рентген апарат; чотирьох дванадцяти канальних електрокардіографів; аналізатор біохімічний (напівавтомат); два пульсоксиметри) для Канівської ЦРЛ.