Напередодні Дня захисника України у Волонтерському центрі Канева підбили підсумки роботи.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки «Волонтери Канева» у Facebook.

Відтак, за час функціонування Волонтерського центру у Каневі, який розпочав свою роботу у лютому 2015-го року, було сплетено 150 маскувальних сіток великого розміру, пошито майже 1000 штук натільної білизни (труси), зв’язано 553 пари шкарпеток, пошито 220 подушок, 150 сидушок та трансформерів, сплетено 15 «кікімор», пошито 24 маскувальних костюмів та 68 комплектів термобілизни, пошито 226 пар рукавиць, 72 балаклави.

«За цими сухими цифрами стоїть щоденна кропітка робота жінок. Їх добрі серця та вмілі руки допомагають нашим бійцям вижити, вистояти і перемогти. Моральна підтримка теж дуже важлива зараз, без неї бійцю ні як не витримати жахіття війни, вона піднімає дух і віру. Спілкування безпосередньо з воїнами теж робить свою справу психологічно. Хай там кажуть відомі канівчани , що волонтери вже не потрібні, бо армія на 100% обута, одіта та накормлена, але велика роль волонтерства ще не вичерпана, бо вісточки з дому зігрівають поранені душі, дають їм сили», - зазначено у пості, розміщеному на сторінці Волонтерського центру.

У підсумку, активісти Волонтерського центру передали свої привітання із нагоди державного свята: «Шановні наші захисники ! Вітаємо Вас з Днем Захисника України та українського козацтва, хай кулі вас облітають, та вороже залізо оминає ваше тіло, а дух буде міцнішим за крицю».