Окрім цього міські депутати підтримали виділення по 20 тисяч гривень мобілізованим та зарахованим для проходження служби у ЗСУ за контрактом жителям громади.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Під час сьогоднішнього сесійного засідання були одноголосно ухвалені рішення «Про надання субвенції з місцевого бюджету Канівської міської територіальної громади військовим частинам Збройних Сил України» та «Про надання одноразової грошової допомоги особам, які мобілізовані або зараховані для проходження служби в ЗСУ за контрактом».

Відповідно до ухвалених рішень, депутати затвердили виділення субвенції з місцевого бюджету Канівської міської територіальної громади військовим частинам у сумі 17 млн грн. та надання одноразової грошової допомоги 18 особам, які з 1 січня 2024 року мобілізовані або зараховані для проходження служби в ЗСУ за контрактом у сумі 20 тис грн. (загальна сума – 360 тис грн.).

Фото без опису

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що 2 захисних анти-FPV «куполи» придбала Степанецька громада для військової частини жителя Мартинівки (фото).