Канівські депутати розглянуть питання щодо участі міста у програмі, яка передбачає отримання позики на суму до 8 млн. євро з метою термомодернізації будинків і модернізації системи теплопостачання в місті.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію управління економічного розвитку.

На останньому засіданні бюджетної комісії депутати попередньо розглянули питання «Про підтримку участі Канівського комунального підприємства теплових мереж у проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України», яка передбачає залучення коштів шляхом позики Європейського інвестиційного банку на умовах, визначених фінансовою угодою щодо проекту, в обсязі до 6 млн.євро для фінансування субпроекту «Теплопостачання».

Даний проект передбачає комплексну модернізацію системи теплопостачання міста Канева.

Також депутати на найближчій сесії розглянуть питання «Про надання дозволу виконавчому комітету Канівської міської ради на участь у проекті «Програма розвитку муніципальної інфраструктури України».

Відповідно до останнього, виконавчому комітету дозволять взяти участь у проекті, який передбачає залучення коштів позики від Європейського інвестиційного банку на умовах визначених фінансовою угодою щодо проекту, в обсязі до 2 млн.євро для фінансування субпроекту «Енергоефективність будівель», у межах якого проведуть комплексну термомодернізацію 16 навчальних закладів міста.