Команда кікбоксерів КЗ «Канівська ДЮСШ» взяла участь у відкритому чемпіонаті Черкаської області з Кікбоксингу «ВАКО» повний контакт, в розділах Фул, Лоу та К-1.

Про це повідомляє Kanos із посиланням інформацію Антона Тимошенка у Facebook.

Загалом в чемпіонаті прийняло 7 команд з різних міст та понад 125 учасників.

Команда в складі 9 спортсменів/нок в конкурентних та напружених поєдинках виборюючи перемогу на ринзі завоювала: 3 золоті, 5 срібних та 1 бронзову медалі, зокрема: Барабаш Іван - 1 місце, Юрченко Денис - 1 місце, Чикирис Віктор - 1 місце, Бабінець Роман - 2 місце, Майданович Вікторія - 2 місце, Діхтяренко Антон - 2 місце, Юрченко Данило - 2 місце, Новосьол Денис - 2 місце, Ченчик Назар - 3 місце.

«Та це не всі радісні новини, троє наших спортсменів (Юрченко Д., Барабаш І. та Бабінець Р.) потрапили в збірну команду Черкаської області з Кікбоксингу «ВАКО» та отримали почесне право представляти Черкаську область на чемпіонаті України з Кікбоксингу «ВАКО» 30.03.-04.04.23р в місті Бровари», - відзначив у своєму дописі Антон Тимошенко.

На зображенні може бути: 10 людей та люди стоять

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 6 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 6 людей та люди стоять

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що полярник із Канева презентував благодійну виставку світлин «Танець пінгвіна» (фото).