Питання реконструкції міського сміттєзвалища викликало неабиякий резонанс серед обласних депутатів.

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Зокрема, на вчорашньому сесійному засіданні Канівської міської ради очільник депутатської фракції ВО «Свобода» Юрій Гамалій заявив, що один із депутатів обласної ради, ім'я котрого він не озвучив, здійснював шантаж та намагався тиснути на ініціаторів проекту реконструкції сміттєзвалища.

«Наші дії стали поперек шляху іншим. У вівторок в Каневі був «смотрящий», один із депутатів обласної ради, який хотів зустрітися з одним із ініціаторів реконструкції – Володимиром Волковичем. Наступного дня вони зустрілися у Черкасах. У цій розмові прозвучав тиск та шантаж тих, хто хоче реалізувати цей проект. Адже обласний депутат заявив, що державні гроші люблять тишу і не варто водити хороводи навколо проекту», - повідомив Гамалій.

Більше того, за його словами, відповідна особа ніби то заявила, що має підтримку міського голови Ігоря Ренькаса, секретаря міської ради Сергія Ткаченка та директора КП «ЖЕК» Андрія Шацьких.

У відповідь на це, міський голова зауважив, що немає ні з ким жодних домовленостей з цього приводу та активно працює для реалізації проекту реконструкції сміттєзвалища. Зокрема, у п’ятницю Ігор Олександрович їздив до Черкас та передав всі документи губернатору.

«Як міський голова, я хочу вирішувати всі господарчі питання незалежно від партійних прапорів та підтримую всіх депутатів, які допомагають Каневу», - констатував міський голова.

Сам же Юрій Гамалій зауважив, що найбільш дієвою зброєю для того, щоб ефективно та прозоро використовувати державні кошти, є гласність, а тому він спільно із однодумцями будуть й надалі тримати процес реконструкції міського полігону на контролі.

Нагадаємо, нещодавно обласна рада підтримала включення у обласну програму реконструкцію міського полігону твердих побутових відходів у Каневі із виділенням 6,7 млн.грн на умовах співфінансування (10% із міського бюджету).