Автори петиції пропонують обладнати регульований пішохідний перехід кнопковим світлофором та встановити  додаткове освітлення у вечірній час на перехресті поблизу СК «Івазар» на вулиці Енергетиків.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із електронної платформи.

«Вулиця Енергетиків – центральна вулиця міста Канева, яка є найбільш завантаженою. Нерегульований пішохідний перехід на проміжку дороги по вул.Енергетиків (перехрестя р-ну СК "ІВАЗАР") часто є місцем ДТП.

На даному відрізку дороги дуже пожвавлений рух як пішоходів, так і транспортних засобів. Особливо це стосується пішохідного переходу, який веде до СК «ІВАЗАР», а також поблизу якого з обох боків дороги знаходяться зупинки громадського транспорту. В спортивному клубі навчається близько пів тисячі вихованців, котрі майже щодня відвідують клуб у другій половині дня.

Потік автомобілів, що здійснює рух цією вулицею ігнорує знак 5.35.2 «Пішохідний перехід», який застосовується для позначення місць, призначених для організованого переходу пішоходів через проїзну частину. Особливо критичними є осінньо-зимові періоди, коли в темну пору водії не помічають пішоходів, або ж просто ігнорують їх.

Найголовнішою причиною встановлення світлофору є безпека. Обладнання регульованого пішохідного переходу, а саме встановлення кнопкового світлофору та додаткового освітлення у вечірній час на вулиці Енергетиків (перехрестя р-ну СК «ІВАЗАР»), дасть змогу запобігти травматизму дітей та нещасних випадків», - зазначають автори петиції.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівчани звернулися до влади щодо забезпечення постійного функціонування громадського туалету на набережній.