Ця фраза увійшла в історію російсько-української війни, символізуючи мужність оборонців Донецького аеропорту, які 242 дні, від 26 травня 2014 по 22 січня 2015 року вели запеклі бої за летовище. Воїни Збройних Сил України, добровольці, медики та волонтери з неймовірною стійкістю, відвагою та незламністю боронили будівлі ДАПу й захищали навколишні населені пункти.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

За офіційними даними, під час оборони Донецького аеропорту загинули більш як 200 українських захисників, майже 440 були поранені. З Донецького летовища не повернувся й житель Канева, боєць 90-го окремого аеромобільного батальйону, депутат Черкаської обласної ради та батько трьох дітей Анатолій Чупилка.

Анатолій Чупилка народився 27 вересня 1974 р. у Каневі. Закінчивши у 1991 р. Канівську школу №6, вступив до Київського політехнічного інституту. З 1996 по 1998 р. проходив службу у повітряно-десантних військах. Під час Революції Гідності у 2013-2014 рр. був активним її учасником, як у Каневі, так і Києві. Влітку 2014 р. Анатолій Чупилка став до лав 90-го окремого аеромобільного батальйону 95-ї аеромобільної бригади. Вже 5 листопада 2014 р. його підрозділ вирушив у зону бойових дій, де воював у Пісках, Водяному, Опитному та у самому ДАПі. Загинув Анатолій Чупилка 20 січня 2015 р. в районі Донецького аеропорту під час прориву десантників для порятунку поранених побратимів. Посмертно нагороджений орденом «За мужність» III ступеня, нагрудним знаком «За оборону Донецького аеропорту»,  Почесною відзнакою «За заслуги перед Черкащиною» та Почесною відзнакою Канівського міського голови «За заслуги перед містом Канів».

Герої Донецького аеропорту довели всьому світу – українські воїни міцніші за бетон, а найбільш неприступна фортеця – їхня незламність у боротьбі за Україну. І сьогодні мужній український народ, натхненний прикладом захисників ДАПу, продовжує відважно боронити свою землю від російських загарбників.

Слава Україні!

Героям Слава!

Вічна пам'ять усім, хто поклав своє життя за волю і незалежність України!