Інцидент, що трапився цими вихідними на міському ринку, обговорили на нараді у міській раді.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Питання заслуховувалося на спеціально скликаній нараді за головування міського голови Ігоря Ренькаса, керуючого справами виконавчого комітету Володимира Святелика, директора КП «Міський ринок» Олександра Корнієнка, представників структурних підрозділів виконкому, депутатів міської ради та підприємців канівського ринку.

За словами О.Корнієнка на даний момент більшість контейнерів тут закрито: «Із 19 контейнерів лише п'ять працюючих», - наголосив директор КП.

За його словами адміністрація ринку розглядала можливості покращення торгівлі. Утім, відповідні дії викликали обурення в місцевих підприємців, власників торгових точок.

Також багато зауважень було відносно працівників ринку, які, мовляв, не вміють працювати з людьми.

«Кожен має виконувати свої функції і обов'язки», - наголосив міський голова і висловив останнє попередження керівнику КП «Міський ринок».  

Також з'ясувалося, що всі споруди, розташовані на так званому «трикутнику», що входить до території міського ринку, є тимчасовими. За словами міського голови, їх встановлення в межах проїжджої частини і транспортної розв'язки було зроблено незаконно.

«Відповідно до нового Генерального плану там лише дорога і зелені насадження. Тому при проведенні реконструкції - через рік, два, п'ять - там ніхто не залишиться. Всім підприємцям буде запропоновано перейти в інше місце», - пояснила начальник управління архітектури та містобудування Лариса Артюк.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що  підприємці господарчого ринку нарікають на тиск із боку адміністрації ринку.