Завдяки співпраці між двома містами, яка триває близько 20-ти років, активісти із Ламберсару неодноразово надавали допомогу Канівській спеціалізованій школі №6 з поглибленим вивченням іноземних мов, Канівській ЦРЛ, дитячій школі мистецтв, а також за цей час здійснювалися регулярні обміни делегаціями, організація періодичних гастролей у Франції фольклорного танцювального ансамблю «Канівчанка».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сайту Канівської міської ради.

Із 19 по 26 листопада делегація  з Канева знову відвідала французький Ламберсар, де однією із знакових подій стало підписання оновленої угоди про дружбу та партнерські стосунки між громадами Ламберсару та Канева, угоди між громадськими організаціями «Асоціація дружби» міста Канева та «Ламберсар-Канів-Україна», а також участь у щорічній Генеральній асамблеї французької асоціації.   

Дуже цінними для двох школярів та вчителя школи №6 Світлани Синьоокої, які увійшли до складу делегації, стали 2 дні ознайомлення з навчальним процесом у школі Пастера та коледжі Савіо. Відвідання цих закладів дозволило напряму порівняти особливості проведення уроків, методичне забезпечення та ефективність праці вчителя в Україні й Франції.

Також наші французькі друзі підготували чудову туристичну програму, яка дозволила відвідати старовинний Гент у Бельгії, справжній англійський замок Ардело, помилуватись пейзажами Опалового берегу, відвідати Париж. Хоча його відвідання припало на день, коли там проводились масові протести. Відтак, не вдалось побачити всі заплановані місця.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівські активісти відвідали новорічний ярмарок у Фірзені.