Співробітників, які працюють на Миронівській птахофабриці понад 10 років, привітали із святом подарунковими наборами та орендованою продукцією.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

«За людськими мірками, звісно, ми, як кажуть, «молоді, юні та зухвалі». А от щодо бізнесу – вже маємо вік та досвід сильного гравця вітчизняного агросектору, статус успішного підприємства та надійного партнера!

І завдячуємо усім – нашим людям – мегакрутій команді менеджерів, спеціалістів та абсолютно всіх співробітників! Завдяки щоденним зусиллям підрозділів напряму вирощування та переробки, а також професійності та відповідальності кожного, ми стали тим, ким є – однією із найбільших та найпотужніших птахофабрик в Україні та Європі!

Тож, ми щиро вітаємо увесь колектив зі святом та бажаємо не збавляти темп, бути таким же амбітним та цілеспрямованим, відкритим до розвитку та інновацій!

Особлива ж подяка людям, які крокують разом із підприємством більшу частину його діяльності – співробітникам, які безперервно працюють на Миронівській птахофабриці вже понад 10 років! А їх у нас понад 350 – 125 на Птахокомплексі та 220 – на Комплексі з переробки курчат-бройлерів.

 «Мене надихає та захоплює відданість людей підприємству й загалом компанії МХП, – зауважила директор птахофабрики Ольга Форостяна під час привітання. – Ви дійсно наша опора, міць та чудовий приклад для наслідування!».

У свою чергу Сергій Гуськов, директор переробного комплексу, дякуючи співробітникам, відзначив, що найважливішою складовою успіху підприємства є саме людська праця, тому турбота про працівників – ключове завдання для будь-якого керівника на МПФ.

До речі, аби висловити шану та вдячність всім «старожилам» птахофабрики ми підготували та вручили чудові подарункові набори та брендовану сувенірну продукцію. На всіх же працівників чекав смачний святковий обід від кухарів нашої їдальні.

Та це ще не все! Як виявилося, є на підприємстві й людина, яка працює тут з самого початку його діяльності – тобто 15 років! Це Віктор Краповинський, начальник виробничої дільниці з вирощування птиці №6, тож аби привітати його з особистим ювілеєм на Миронівській ПФ, ми підготували спецприз у вигляді подарункового сертифікату!», - зазначено у пості, розміщеному на сторінці підприємства.

На зображенні може бути: 11 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 16 людей, люди стоять, повітряна кулька та у приміщенні

На зображенні може бути: 12 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 9 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, квітка та у приміщенні

На зображенні може бути: 3 людини та люди стоять

На зображенні може бути: 2 людини, люди стоять, повітряна кулька та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять, квітка та у приміщенні

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять, повітряна кулька та у приміщенні

На зображенні може бути: 14 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 15 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 15 людей, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 7 людей, люди стоять та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що співробітників Миронівської птахофабрики масово вакцинують від COVID-19 відразу на підприємстві завдяки виїзним бригадам (фото).