За процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури слідчим управлінням ГУНП в Черкаській області спільно із Управлінням СБ України у Черкаській області повідомлено про підозру у заволодінні коштами експрацівниці одного з найбільших банків України (ч. 3, ч. 4 ст. 190 КК України).

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської обласної прокуратури.

Установлено, що підозрювана, працюючи в банківській установі та користуючись неуважністю вкладників, не оформляла необхідні документи, а в окремих випадках підробляла ряд документів, завдяки чому, з використанням службових можливостей, у подальшому знімала в касі кошти з чужих депозитних рахунків або перераховувала їх з депозитних на інші рахунки. У такий спосіб шахрайка заволоділа більше 1,7 млн грн.

Нагадуємо, що відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що за інформацію ЦПМСД, жодна особа із Канівщини за попередню добу не захворіла на COVID-19.