Російські куратори поставили їй основне завдання – передавати інформацію, фото та відеоматеріали про розташування на території Черкаської області військовослужбовців та техніки ЗСУ.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію СБУ у Черкаській області.

За даними слідства, жінка почала працювати на РФ з початку вторгнення окупаційних військ в Україну. ЇЇ залучили до цієї діяльності через заборонені російські соцмережі. Там вона активно пропагувала за «руZZкий мір» і підтримувала окупацію так званих «Л/ДНР». Також поширювала дописи із закликами до зміни меж суверенної України. Крім цього, агітувала не вірити українським фейкам та з нетерпінням чекала російські війська на Черкащині.

Інформаторка передавала за допомогою месенджеру «Viber» на російські контактні номери фото об’єктів з описом щодо концентрації збройних сил, укріплень та фортифікації будівель.

Всі ці дані могли б реалізувати здійснення ракетно-бомбових ударів в регіоні. Однак, СБУ викрила передачу даних і затримала зрадницю.

Під час проведення обшуку у домоволодінні зловмисниці вилучено вогнепальну зброю, набої різного калібру та вибухову речовину.

Нині інформаторці повідомлено про підозру за ч. 2 ст. 111 (державна зрада) та ч. 2 ст. 110 (посягання на територіальну цілісність і недоторканність України) Кримінального кодексу України, і вона відповідатиме за свої дії перед законом.

Затримання зловмисниці здійснювали співробітники СБУ в Черкаській області спільно з Нацполіцією, за процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури.

На зображенні може бути: текст «всет Mapi. 08.03.2022 00115101159 там там же были кабинеты, зал зрительскойи откуда взялись там боеприпасы? забаррикодировалисьтва 19:33 там склад боеприпасов 2015 года. 1734 там, начиная ц014 года, прошла полная реконструкция. туда свозили грузовика иоружиеи боеприпасы, почему переделали пункт ропуска. каждое дежурство M всю трансформации наблюдала воочию. как возили что разгружали. теперьэто база боеприпасов разного калибра. мне будет не каль, если сюда направлено жахнет российская арта. разнесет полквартала бог ними, жилых домов округе не намечается. A украм, так бог все видит. кому прощать, кого карать.»

На зображенні може бути: текст «08.03.2022 08211%11:59 забаррикодировались твари. там склад боеприпасов 2015 года. Ω»

На зображенні може бути: 1 особа та текст

На зображенні може бути: 1 особа та текст «одноклассники កញ кофе марта добавитьв друзыя армия днр HA данный MOMEH освободила новогнатовку васильевку богдановку прохоровку николаевку викторовку андреевку старогнатовку старог трудовское рыбинское свободное донское анадоль павлополь пишевик 219 knaccon»

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

Немає опису світлини.

На зображенні може бути: шкіряний виріб із подвійним швом

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що житель Черкащини у стані алкогольного сп’яніння побив товариша та видав його за ворожого пілота.