На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області на автодорозі державного значення загального користування Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук розпочалися роботи із поточного ремонту на ділянці від села Софіївка Черкаського району у напрямку міста Канів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби САД у Черкаській області.

Відповідно до постанови Кабінету міністрів України № 634-р від 14.08.2019 року, кошти з Державного бюджету передбачені на відновлення покриття лише на 1 км автодороги. При збільшенні фінансування з Державного бюджету роботи з відновлення покриття на цій ділянці автодороги будуть продовжені.

На цій ділянці автодороги Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук вже завершено роботи із фрезерування існуючого асфальтобетонного покриття. Розпочалися роботи із влаштування нижнього шару дорожнього одягу, потім буде влаштовано вирівнюючий та верхній шари асфальтобетонного покриття, нанесено дорожню розмітку.

Технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюють спеціалісти Відділу якості, технічного контролю та нових технологій і Лабораторії з контролю якості Служби автомобільних доріг у Черкаській області та ДП «Дорожній контроль якості».

Через постійне недофінансування автодорожньої галузі, капітальний ремонт автодороги Р-10 /Р-09/-Черкаси-Чигирин-Кременчук не проводився. Внаслідок тривалої експлуатації, інтенсивного руху великовагового транспорту, постійного недофінансування дорожньої галузі протягом останніх десятиріч, автомобільна дорога Р-10 зазнала значних руйнувань дорожнього покриття і потребує проведення відповідних ремонтних робіт.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Ліплявому продовжують ремонтувати дороги.