У зв’язку із проведенням капітального ремонту дорожнього покриття на греблі Канівської ГЕС ускладнений рух автомобілів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із прес-служби Черкаської ОДА.

Департамент інфраструктури ОДА інформує про те, що нині філією «Канівська ГЕС» ПрАТ «Укргідроенерго» здійснюється капітальний ремонт автодорожнього переходу через греблю Канівської ГЕС в м. Каневі.

Зауважимо, греблею Канівської ГЕС проходить ділянка національної автомобільної дороги державного значення Н-02 /М-06/ – Кременець – Біла Церква – Ржищів – Канів – Софіївка, км 532+336 – км 544+436, яка перебуває на балансі приватного акціонерного товариства «Укргідроенерго».

Роботи на ділянці автомобільної дороги, що підлягає ремонту, проводяться під рухом транспортних засобів. Рух здійснюється у реверсному режимі по вільній смузі проїзної частини, ширина якої становить 3,8 м.

За інформацією Управління патрульної поліції в Черкаській області Департаменту патрульної поліції, для безпеки руху та недопущення заторів у місці проведення робіт задіяні регулювальники та планується встановлення світлофорних об’єктів, впорядковуючи реверсивний рух, відповідно до узгодженої схеми дорожнього руху.

Департамент звертається до громадян, зокрема водіїв, з проханням бути уважними! Контактні телефони філії «Канівська ГЕС»: (0236) 3 33 75 та 3 42 36.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що в області тренувалися як діяти у випадку прориву Канівської ГЕС.