Очільник ОВА Ігор Табурець продовжив тему, яку у вчорашньому зверненні озвучив Президент, та прокоментував ситуацію із недоречним для військового часу використанням коштів громадами.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію очільника Черкаської ОВА Ігоря Табурця.

«Останні кілька тижнів отримую дедалі більше звернень від місцевих жителів, депутатів, активістів щодо використання коштів громад. Мова про недоречні для нинішнього часу пріоритети. Десь хочуть придбати великий LED-екран для середмістя, десь – збудувати фонтан… і все це

під час війни. Іноді для реалізації таких дивних, на мою думку, запитів перекидають кошти зі статей, які орієнтовані на захист населення, розширення мережі укриттів, убезпечення закладів освіти тощо.

Я неодноразово на зібраннях керівників районів і тергромад наголошував на наших пріоритетах. Моя позиція однозначна: раціональне та виважене використання бюджетних коштів. Я не проти того, щоби місцева влада виконувала свої прямі завдання та дбала про стабільне функціонування населених пунктів, усієї інфраструктури. Але без надмірностей! Не час сьогодні для фонтанів, гучних і коштовних святкувань, прикрашань вулиць, екранів…

Я вкотре звертаюсь до лідерів громад: ще раз вивчіть ваші бюджетні пріоритети та знайдіть можливість підтримати наших військових. Пам’ятаймо, що там, на передовій, наші захисники борються за всю країну! І наше завдання – їх максимально підтримувати та підсилювати! Розберемось із ворогом – візьмемось за розбудову наших міст, селищ і сіл!», - відзначив Ігор Табурець.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що «Мавіки», тепловізори, Starlink – чергове підсилення для військових відправили із Черкащини (фото).