Міністр культури України Євген Нищук разом з родиною відвідав Канів.

Про це йдеться у матеріалі сайту Шевченківського національного заповідника, інформує «Kanos».

В ході оглядової екскурсії, генеральний директор заповідника Мар’ян Піняк, означивши окремі питання розвитку заповідника, звернув увагу гостей на повернуті елементи національного оформлення музею – вітраж та розписи в кесонах вестибюлю, оновлену експозицію, авторську фотовиставку Василя Пилип’юка (м. Львів) «Україна – земля Тараса» з фондової колекції заповідника; виставку унікальної реліквії часів Київської Русі «Княжий меч доби Святослава Хороброго», наданої Національним заповідником «Хортиця», а також щойно відкриту виставку «Нев’януча слава. Слава Тарасу Шевченку» у рамках проекту «Славетний Кобзар очима китайських митців».

Завершальним був візит  гостей до першого народного музею «Тарасова світлиця» якраз напередодні 25-річчя з часу його відтворення.

На згадку про відвідини національної святині її почесні відвідувачі зробили записи до книг вражень: «Дорогі зберігачі святого для кожного українця місця!  Дякую за усвідомлення і за належне донесення пам’яті Тараса, що робить нас сильнішими в боротьбі за самих себе, за Україну і безсмертними на віки! З повагою Міністр культури України Євген Нищук. 31.07.2016».

«Несподівані, потрясаючі враження!!! Спасибі всім, хто вкладає серця, душі для збереження пам’яті Великого Тараса!!! З шаною і повагою (Київ, театр імені Івана Франка) Оксана Батько-Нищук».