Степанецька громада спільно із селами Канівського району підписали договір для реалізації проекту придбання техніки та обладнання для вивезення побутових відходів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із посту Ірини Ванникової у Facebook.

Нещодавно між Степанецькою сільською об'єднаною територіальною громадою та територіальними громадами сіл Межиріч, Бобриця і Потапці Канівського району був підписаний дуже важливий договір. Сторони почнуть реалізовувати проект під назвою «Придбання техніки та обладнання для збору та вивезення твердих побутових відходів комунальному підприємству «Благоустрій» Степанецької сільської ради».

«Це надзвичайно потрібний для громади проект, завдяки якому покращуватимуть екологічну ситуацію, адже будуть поводитися з твердими побутовими відходами так, як це робить уся Європа. У громади для цього буде не лише новітня техніка та спеціально облаштовані для контейнерів майданчики, а й цілий комплекс інформаційно-роз’яснювальних робіт із населенням. Такий крок свідчить про те, що люди і влада зрозуміли, що лише згуртувавшись, разом вони можуть покращити своє життя та життя громади в цілому, не чекаючи, що це зробить хтось інший. Надзвичайно радію, маючи такі приклади, адже вони ще раз доводять той факт, що лише разом українці є справжньою силою, здатною на великі звершення. І я в це вірю!», - зазначила Ірина Ванникова.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що У Степанцях облаштували освітлення дороги вздовж греблі річки Росава.