Канівчан просять допомогти у пошуку злочинців, які нещодавно здійснили розбійний напад на чоловіка у центрі міста.

Про це пише «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Канівського відділення поліції Сергія Ждана.

Так, за даними останнього, 25 січня близько 16:30 біля одного із під'їздів по вулиці 206 Дивізія, невідомі особи здійснили напад на громадянина Б. Попри опір потерпілого, його побили та затягли у підвальне приміщення, де вдарили цеглиною по голові, після чого останній втратив свідомість.

В результаті нападу, у потерпілого забрали куртку синього кольору із жовтою підкладкою, жилетку, мобільні телефони, а також гроші (точна сума наразі невідома). Після цього, як розповів головний поліцейський Канева, двоє зловмисників розподілили здобич та побігли у різні напрямки – один в сторону дитячого садка, інший в сторону пустира.

За інформацією правоохоронців, орієнтовно злочинцями стали невідомі особи 20-30 років, одягнені у чорні куртки з капюшонами. Один із зловмисників був одягнений у сині джинси.

Що ж стосується потерпілого, то його доставили до місцевої лікарні у непритомному стані, а наступного дня транспортували на лікування в обласну лікарню.  А тому поліцейським наразі не вдалося поспілкуватися з ним.

Зважаючи на все це, Сергій Ждан попросив всіх небайдужих канівчан та жителів області відгукнутися, якщо вони бачили осіб, що підпадають під вище вказаний опис або ж знайшли верхній одяг, який скоріше за все зловмисники викинули десь неподалік.

Також поліцейський повідомив, що вчора представники правоохоронних органів провели допити можливих свідків інциденту та мешканців будинку, а сьогодні ж працюють із записами камер з магазинів.

Для розкриття відповідної резонансної справи із області додатково було виділено двох правоохоронців.