Збій у системі мобільного зв'язку призвів до активізації шахрайських схем пов'язаних з виплатою компенсації. Правоохоронці закликають не піддаватись сумнівним повідомленням у месенджерах.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію поліції Черкаської області.

У месенджерах почала з'являтися інформація про грошову компенсацію всім абонентам компанії мобільного зв'язку. Абоненту пропонують перейти за посиланням та зареєструватися, щоб отримати гроші.

Таку новину шахраї використовують, щоб отримати доступ до конфіденційних даних користувачів мобільного оператора.

Правоохоронці Черкащини застерігають, у жодному разі не переходьте за посиланнями сумнівного типу, нікому не передавайте свої персональні дані. Довіряйте тільки офіційній інформації!

Новини про компенсації та терміни відновлення мережі надходитимуть виключно з офіційних сторінок компанії мобільного зв'язку.

На зображенні може бути: текст «REV ☬ еук TAP кийвстар через сбог 8 систем нарахову кожному 200 грн псля того, як мережа запрацюе, оператор нарахуе компенсацю в розмір 200 грн на мобльний рахунок тим, XTO надслав запит сподваемося, що скоро все запрацюе 354 234 19 12 10 10 26.9K 18:15 надслати запит»

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, як впливає на систему оповіщення про повітряну тривогу збій у роботі мобільного оператора.