Днями майже 30 лікарів з провідної дитячої клініки «Охматдит» проводили огляди дітей. Виїзд столичних медиків відбувся в межах благодійного проєкту «Скарбничка здоров’я». Ініціатива проходить спільно з Національною дитячою спеціалізованою лікарнею МОЗ України «Охматдит» та за підтримки Фонду «МХП-Громаді». На Канівщині проєкт також підтримали підприємства МХП - ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та ТОВ НВФ «Урожай».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію пресслужби ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Фахівці «Охматдиту» протягом останнього року провели 46 подібних виїзних консультацій. Команда дитячих лікарів: від лора, офтальмолога, ортопеда до алерголога, гінеколога й психолога, виїжджала в міста Житомирської, Київської, Чернігівської, Вінницької, а тепер ще й Черкаської областей. За цей період медикам вдалося оглянути понад 5 тисяч дітей. 

У лютому медики побували в Ладижині на Вінничині, де було надано консультації 1058 дітям, а буквально нещодавно, у травні, – у Миронівці Київської області, де огляди пройшли 260 дітей. Під час виїздів спеціалісти, зокрема, використовують аналізатори, придбані за фінансової підтримки Фонду «МХП – Громаді» – гематологічний, біохімічний та аналізатор електролітів. Загальна вартість усіх трьох становила понад 1,1 млн грн. 

«Такі аналізатори дуже цінні в нашій роботі, адже вони дозволяють швидко здати аналізи й буквально за годину отримати результати, – зазначила Ольга Медведєва, завідувачка педіатричного відділення, лікарка-гематологиня «Охматдиту». – Загалом під час таких виїздів за один день наші маленькі та юні пацієнти отримують комплексне обстеження з рекомендаціями та призначеннями».

У Каневі також чекали на столичних лікарів, адже потрапити на прийом до спеціалістів такого рівня не виїжджаючи зі свого міста – унікальна можливість. Загалом протягом двох днів медики провели огляд та надали консультації для понад 320 дітей з Канева та сільських громад Канівщини – Степанецької, Ліплявської та Бобрицької. Також аби відволікти дітей та зарядити позитивом перед візитом до лікарів, для них було організовано веселі розваги з аніматорами.

«Сьогоднішні діти завтра відновлюватимуть нашу країну. А для цього ми, дорослі, маємо забезпечити вже зараз доступ до якісних медичних послуг. Наш Фонд не може стояти осторонь реалізації подібних ініціатив. Тому ми відгукнулися на запит громад Канівщини й профінансували приїзд столичних медиків у місто», – прокоментувала Тетяна Волочай, директорка Фонду «МХП – Громаді».

Важливість проєкту підкреслила й Ольга Форостяна, директорка ПрАТ «Миронівська птахофабрика»: «Здоров’я  – це найголовніше, що ми маємо. А тим більше коли йдеться про здоров’я дітей, – прокоментувала вона. – Щиро радію, що канівчани отримали можливість обстежити своїх діток у фахівців головної дитячої лікарні «Охматдит». Й що дуже важливо – для цього не потрібно їхати до Києва, витрачати свої кошти та час. Все це можна зробити безкоштовно, безпосередньо на базі медичного центру в Каневі».

Візит лікарів «Охматдиту» до Канева відбувся вперше, проте не востаннє. У Фонді «МХП – Громаді» повідомляють, що разом із медичним закладом вже планують подальшу роботу.

На зображенні може бути: 6 людей, лікарня, вулиця та текст

На зображенні може бути: 3 людини, люди навчаються, окуляри та лікарня

На зображенні може бути: 1 особа, навчається, лікарня та текст

На зображенні може бути: 1 особа та лікарня

На зображенні може бути: 3 людини, дитина та дірндль

На зображенні може бути: 3 людини та дитина

На зображенні може бути: 10 людей, дитина та текст «N.YORK»

На зображенні може бути: 5 людей, дитина, лікарня та текст

На зображенні може бути: 10 людей

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для учнів ліцею у Ліплявській громаді будують укриття на 200 осіб.