Релакс-тур «Термальне Закарпаття» став черговим мотиваційним бонусом для працівників Птахокомплексу Миронівської птахофабрики. До участі в поїздці, що відбулася минулими вихідними за ініціативи директора Ольги Форостяної, долучилася група бригадирів та зоотехніків підприємства в кількості 14 осіб.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію ПрАТ «Миронівська птахофабрика».

Під час туру наші співробітники побували у Львові, заїхали на екскурсію до замку Паланок у Мукачевому, відвідали курортне містечко Косино та його термальні басейни. Крім того, в межах поїздки вони завітали на дегустацію вин до Берегівського вулканічного низькогір’я й ознайомилися з цікавими місцями Ужгорода.

Родзинкою ж відвідин Закарпаття, безперечно, було купання в славнозвісних чанах в селищі Лумшори. До речі, такий вид дозвілля й оздоровлення кожен випробував на собі вперше. Зокрема, про це вони відзначили і в своїх коментарях.

Віталій Шульга, головний зоотехнік:

– Ми з колегами просто у захваті від поїздки, адже вона була надзвичайно насичено та цікавою, а ще - крутою можливістю для зміцнення команди! Особисто я відкрив для себе багато нових місць для корисного відпочинку. Найбільше сподобались термальні басейни у Косино, тепер хотілося б поїхати ще туди разом із сім'єю!

Олег Чорнобой, начальник виробничої дільниці з вирощування птиці №20:

– Чани в Лумшорах – це було нереально круто! По-перше, це корисно для здоров’я, а по-друге, це вир відчуттів та емоцій. Особливо, коли після гарячого ароматного чану й повного релаксу потрапляєш в потік гірського джерела. Дуже бадьорить! Загалом, спогади й враження лише найкращі, тож дякую Миронівській птахофабриці за таку можливість.

На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять, дерево та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 8 людей, люди стоять, пам’ятник та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: на відкритому повітрі та басейн

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 3 людини, люди стоять, пам’ятник, на відкритому повітрі та текст

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для працівників Миронівської птахофабрики організували екскурсію у Полтаву (фото).