Обласні чиновники виїхали перевірити стан канівської дамби та оцінити її спроможність пропускати подвійний транспортний потік, який виник у зв’язку із обмеженням руху на черкаській дамбі.

Про це йдеться у сюжеті телеканалу Рось, повідомляє «Kanos».

За словами начальника управління транспорту, дорожнього господарства та оборонно-промислового комплексу Черкаської ОДА Сергія Чубаня, слова котрого цитує видання, навантаження на канівську дамбу і на мостовий переїзд абсолютно штатне. Відтак ніяких ускладнень у пропуску збільшеного транспортного потоку не має виникати.

 

 

Як показали результати останніх досліджень, конструкція дамби та мостового переїзду міцна, однак заміни потребує асфальтне покриття.

Окрім цього, у зв’язку зі збільшенням вдвічі транспортного потоку, місцеві поліціянти приділяють більше уваги дотриманню правил дорожнього руху.

Інспектор з дорожнього нагляду Канівського відділення поліції Олександр Синьоокий стверджує, що кількість ДТП, які відбулися на території Канівського району, не збільшилася, однак правоохоронці фіксують значне збільшення транспорту, особливо в нічний час.

«На даному етапі здійснюємо контроль за дотриманням вагових параметрів під час перевезення вантажу та правил перевезення пасажирів. Порушення є, але вони не стосуються перевищення вагових параметрів», - запевнив старший державний інспектор відділу державного контролю управління Укртрансбезпеки у Черкаській області Едуард Лістровий.