Депутат міської ради від «Радикальної партії» Василь Зубко впевнений, що місцеві чиновники проігнорували його запит з пропозиціями у сфері містобудування.

Про це інформує спеціальний кореспондент «Kanos».

Зокрема мова йде про депутатський запит, озвучений на попередньому сесійному засіданні, у якому пропонувалося кардинально переглянути схему розміщення тимчасових споруд у місті та надавати дозволи на їх розміщення лише як виняток.

Крім того, було запропоновано розробити програму реконструкції уже існуючих тимчасових споруд під капітальні будівлі (де це можливо).

Також, зі слів Зубка, у запиті йшлося про те, що всі робочі проекти  з цього приводу мають розглядатися та затверджуватися на засіданнях постійної депутатської комісії з питань архітектури та землекористування, а також в ході сесійних засідань міського депутатського корпусу.

Крім того, згідно пропозицій, управління архітектури міськвиконкому має розробити вимоги до торгівельних закладів, підприємств та інших суб’єктів, які розташовані у Каневі.

Однак, відповідь, що надійшла народному обранцеві на його запит абсолютно не вдовольнила його, а тому він і висловив своє обурення в ході сесійного засідання. У відповідь на це, міський голова Ігор Ренькас наголосив, що відповідні пропозиції будуть розглянуті на лютневій сесії та запропонував активізувати роботу з даного питання в рамках містобудівної ради.