У межах реалізації проєкту «Лелека» родини співробітників підприємства та пайовики із Черкащини, у яких народилися немовлята, отримали грошову допомогу від фонду.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Благодійного фонду «МХП – Громаді».

Завдяки соціальній програмі «Лелека» усі пайовики, які проживають у селах, та працівники ТОВ «НВФ «Урожай» отримують одноразову матеріальну допомогу при народженні діток.

«Відповідний проєкт реалізовується Благодійним фондом на теренах Черкащини вже третій рік поспіль. Відтак, щороку у межах реалізації соціальної програми «Лелека» понад 250 родин працівників підприємства та пайовиків отримають допомогу від Фонду при народженні діток. Цією ініціативою ми намагаємося підтримувати сільські родини, у яких відбулося «поповнення», - зауважила директор Благодійного фонду «МХП-Громаді» Тетяна Волочай.

На фото зафіксовано, як пайовики отримують вітання від представників МХП в регіонах, зокрема родина Миколи та Олени Завальних із села Мельники Канівського району, у яких  народилася донечка Мілана, і Олексія та Вікторії Мохно з Бобрицької ОТГ Канівського району - синочка Назарчика.

Світлина від Благодійна організація "Благодійний фонд "МХП-Громаді".

Світлина від Благодійна організація "Благодійний фонд "МХП-Громаді".

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що у Ліплявській ОТГ провели виїзний прийом кардіолог та офтальмолог (фото).