7 проєктів з Канева здобули перемогу у конкурсі соціальних ініціатив «Час діяти, Канівщино!» від благодійного фонду «МХП-Громаді».

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Бюджет національного конкурсу «Час діяти, Україно!» становить понад 14 млн грн. Його переможцями стали 150 проектів з 13 областей. Загалом Канівщина здобула 36 грантів, з них 7 проєктів Канівська міська територіальна громада.

Проєкти, які будуть реалізовані до кінця 2024 року:

  1. «Science Stem Lab» - Канівська спеціалізована школа №6 з поглибленим вивченням іноземних мов;
  2. «Спортивний простір Active life» - Канівська ЗОШ №1 ім. Т.Г.Шевченка;
  3. «Крок до відновлення» - «Канівська Багатопрофільна лікарня»;
  4. «Лікувально - оздоровчий комплекс «Соляна печера», Канівський центр первинної медико-санітарної допомоги;
  5. «Арпал – складова енергетичної безпеки та чистоти в селах Канівської громади» - виконавчий комітет Канівської міської ради;
  6. «Адаптивний спорт: повернення сил та віри в себе» - ГО «ВОЛОНТЕР І КО»;
  7. «Sport_Prostir Hab», КЗ «Межиріцький ліцей».

 

«Вкотре переконуємося в тому, що тісна співпраця бізнесу та місцевого самоврядування дає свої результати для розвитку громади. Дякуємо благодійному фонду «МХП-Громаді»  за підтримки соціально-відповідального бізнесу МХП – ПрАТ «Миронівська птахофабрика», ТОВ НВФ «Урожай» за гранти та можливість розвивати громади»,-  зауважила заступниця Канівського міського голови Тетяна Жівотова.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що відновлення музеїв та підтримка захисників у межах програми «МХП Поруч» – які ініціативи перемогли у конкурсі «Благодійна Україна-2023».