Протягом 2015 року, спілкою «Друзі Канева», жителям нашого міста було надано фінансової допомоги у сумі  більше, ніж 200 тис. грн., а також направлено 4 гуманітарні вантажі загальною вагою - 40 тон ( на суму 267.465 грн.).

Про це йдеться у повідомленні сайту Канівської міської ради, пише «Kanos».

По даним прес-служби міськради, завдяки цим коштам було забезпечено медичними ліжками пологове та хірургічне відділення Канівської ЦРЛ, умебльовано новозбудоване приміщення Канівського Центру первинної медико-санітарної допомоги, надано допоміжні засоби реабілітації хворих та постільну білизну закладам охорони здоров’я.

Також в рамках вище згаданої підтримки заклади освіти міста отримали допомогу фарбою, іграшками, тренувальною формою для спортсменів та багато іншого.

Такий благодійний внесок організації, яку очолює почесний громадянин міста Канева, кавалер ордена князя Ярослава Мудрого  V ступеня  та ордена Святого Володимира - Фріц Маєс, було відзначено Дипломом за ІІ місце у Національному конкурсі «Благодійна Україна – 2015».

За дорученням пана Маєса, на церемонії нагородження була присутня та отримала нагороду заступник Канівського міського голови Наталія Матінова.