На минулому тижні збіг термін подання власних проектів для участі у Громадському бюджеті – 2020. Усього було подано 19 проектів, зокрема – 10 макропроектів і 9 мікропроектів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

На макропроекти подано такі проекти: «Вуличний професійний спортивний майданчик Workout», «Спортивний майданчик «Здоров'я», «Птах Щастя - символ здійснення бажань», «Мотузковий парк на набережній Дніпра», «Громадський туалет на площі Шевченка», «Сквер Анатолія Чупилки», «Памп трек», «Сортуй відповідально!», «Багатофункціональний спортивний майданчик, «Світлофор на пішоходному переході до СК «Івазар».

До мікропроектів належать: «Реставрація бронекатеру у парку на набережній р.Дніпро», «Вуличні тренажери в парку «Магніт», «Облаштування спортивно-розважального майданчика для дітей «Чілдренятко», «Освітлення дитячого майданчика на набережній», «Регулювання чисельності безпритульних тварин в Каневі (2 черга)», «Цілюща криниця на вулиці Підстінок», «Спортивне майбутнє міста», «Будівництво автобусної зупинки», «Ігровий куточок в канівському центрі первинної медико-санітарної допомоги».

На даному етапі відбувається аналіз проектів експертною групою, після якого проект або відхиляється, або відправляється на доопрацювання, або переходить в статус очікування голосування.

Нагадаємо, цього року обсяг фінансування Бюджету участі збільшено до 550 тис.грн. З них на макропроекти з міського бюджету виділятиметься 400 тис.грн., на мікропроекти – 150 тис.грн.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на вихідних відкрили скейт-парк на набережній.