На вихідних у чотирьох об’єднаних територіальних громадах Канівщини проходили вибори.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію із сторінки Владислава Голуба у Facebook.

Першим про результати виборів в ОТГ повідомив канівських нардеп Владислав Голуб, який опублікував пост у Facebook.

«Щиро хочу привітати усю мою команду зі справжньою перемогою на виборах в ОТГ. 
5 об’єднаних територіальних громад у межах мого виборчого округу і 5 перемог!
Іван Чупилка - новообраний голова Межирицької ОТГ.
Галина Погрібна - новообрана голова Литвинецької ОТГ.
Олена Штефан - новообрана голова Бобрицької ОТГ.
Олег Гриценко - новообраний голова Руськополянської ОТГ.
Наталія Івахова - новообрана голова Плешканівської ОТГ. 

Це не враховуючи депутатів, яких у нас більшість в кожній ОТГ. А в деяких ОТГ 100% члени моєї команди!», - зауважив Владислав Голуб.

«Усі новообрані голови ОТГ на виборчому округу - самовисуванці, люди, які не належать до жодної політичної партії. Хочу це одразу підкреслити, аби уникнути інсинуацій та бахвальства щодо того, що члени моєї команди є представниками якоїсь політичної сили. 

Чому моя команда перемогла у всіх ОТГ мого виборчого округу? Відповідь проста. Вибори ОТГ - це точно не про політику. Люди втомились від партій та одвічного популізму. Люди прагнуть дій. Їм хочеться результату. Саме таку силу результату моя команда і запропонувала виборцям. 

Це тільки початок! Вірю, що новостворені ОТГ у межах 197-ого виборчого округу будуть розвиватися і працювати на результат. В свою чергу, буду допомагати і підтримувати і голів, і депутатів, адже вони дійсно заслуговують на підтримку, довіру та захист, бо за ними стоять люди, які повірили в їхню чесність і порядність», - резюмував депутат.

Водночас, за інформацією із сторінки «ВО «Черкащани-Канів» у Facebook, перемогу у виборах у Таганчанській ОТГ здобув Олег Лактіонов.

«За попередніми підрахунками, сільським головою Таганчанської громади обрано лідера «ЧЕРКАЩАН» - Олега ЛАКТІОНОВА, який переміг своїх двох опонентів набравши 53% голосів, із 14 депутатських мандатів Таганчанської сільської ради – 12 мандатів (85%) отримали представники ВО «ЧЕРКАЩАНИ», яким люди повірили і довірили нову громаду», - зазначено у пості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що канівський нардеп провів низку зустрічей із місцевими жителями у селах регіону.