Ні Канівська РДА, ні Канівський міськвиконком не зареєстрували ще жодного проекту, що передбачатиме фінансування в рамках коштів Державного фонду регіонального розвитку.

Про це сьогодні заявив голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко, передає «Kanos» із посиланням на Прочерк.

Зокрема, очільник області дав 10 днів на подання розвиткових проектів та наголосив, що часу на їхню підготовку було вдосталь. І хоча наразі на веб-порталі ДФРР уже зареєстровано 65 проектів, все ж, поки ще жодного зареєстрованого проекту не надійшло від Канівської, Корсунь-Шевченківської та Шполянської РДА, а також від Канева, Сміли й Умані.

«Наші фахівці проаналізували зареєстровані проекти й виявили, що лише 20% мають шанс бути схваленими регіональною комісією та комісією при Мінрегіонбуді. Усі проекти повинні, передовсім, відповідати державній і регіональній стратегії. А з цим ми зараз бачимо найбільшу проблему», – констатував голова Черкаської ОДА.

В свою чергу директор департаменту регіонального розвитку ОДА Роман Карманнік відзначив, що уже зареєстровані проекти необхідно в найближчі дні допрацювати.

«Бо комісія має право не розглядати оформлені неналежно. Поза тим, окремі проекти, що вже зареєстровані на сайті ДФРР від територій, можливо, варто було б об’єднати в один. Як приклад – придбання «швидких». Кілька таких проектів уже зареєстровано. На мою думку, профільне управління повинне оцінити цю проблему в масштабах області, визначитись із реальною потребою, джерелами фінансування та подати єдиний проект на розгляд комісії. Така ж історія по інших напрямах», - цитує слова очільника департаменту прес-служба ОДА.

Загалом, цього року Черкащина отримає щонайменше 70 млн грн із Державного фонду регіонального розвитку.