Добру справу вдалось реалізувати завдяки спільним зусиллям навчального закладу та небайдужих інвесторів. Так, сам коледж спрямував на заміну підлоги понад 50 тис. грн, понад 180 тис. грн надали громадські організації з міст-побратимів Канева – німецького Фірзена та французького Ламберсара. Також, в межах минулорічного мікрогрантового конкурсу «Час діяти, Україно!», на підтримку справи кошти в сумі майже 45 тис. грн надавав і благодійний фонд «МХП – Громаді». Всього ж бюджет проєкту склав понад 270 тис. грн.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Благодійного фонду «МХП-громаді».

Як зауважила Світлана Березань, фахівець із соціальних проєктів фонду, це починання було важливо підтримати: «Підлога була майже в аварійному стані й потребувала негайної заміни. Ми розуміємо, що для майбутніх танцівників, артистів дуже важливо мати комфортні й безпечні умови. Крім того, це партнерський проєкт, до фінансування якого готові були долучитися й інші благодійники, що цілком відповідає позиції фонду – разом робити важливі й потрібні справи для громад».

Більш детально про заміну покриття розповів директор коледжу Віктор Тихомир:

– Стара підлога в хореографічній залі не мінялася ще з 80-х років, тобто з самого початку діяльності коледжу. Дерево вже місцями було зіпсоване, потрухле, що не просто створювало незручності, а й мало певну загрозу для наших учнів. Нині ж маємо суперякісну, а головне безпечну підлогу для репетицій. Її спеціально облаштували для такого функціоналу, клали в три шари, де верхній – з масиву дуба, що дозволить підлозі служити довго й надійно.

Що це дійсно так, мали можливість переконатися всі присутні на презентації, адже, як виявилося, вони завітали не лише на відкриття проєкту, а й потрапили на справжнісінький іспит – саме цього дня випускники 4-го курсу складали державний іспит з народно-сценічного танцю!

«Для артиста важливо повністю зануритися в танець, жити в ньому і в цей момент нічого не має відволікати. Відтепер наші діти мають таку можливість! – прокоментувала Олександра Горідько, голова комісії з хореографічних дисциплін та керівник ансамблю народного танцю «Канівчанка» – Хореографічна зала – це як другий дім для наших вихованців, адже саме тут ми днями навчаємось, репетируємо перед виступами, змаганнями, гастролями закордон тощо. І тепер він значно затишніший!».

До слова, у коледжі відзначили, що хотіли б продовжити співпрацю з БФ «МХП – Громаді». Задля цього подали проєкт до участі в локальному конкурсі «Час діяти, Канівщино!». Що ж, чи вдалось їм пройти відбір, дізнаємось вже зовсім скоро!

На зображенні може бути: одна або кілька осіб та у приміщенні

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 2 людини, people dancing, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 7 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 4 людини, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 7 людей, люди сидять, люди стоять та у приміщенні

На зображенні може бути: 18 людей, люди стоять та у приміщенні

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що для школярів Степанецької громади за сприяння Миронівської птахофабрики проведуть екологічну гру-подорож (фото).