Щороку 22 січня українці святкують День Соборності України – свято об’єднання українських земель в одну державу. Цього дня у 1919 році відбулася епохальна історична подія – на Софійському майдані в Києві  проголосили Акт Злуки Української Народної Республіки та Західно-Української Народної Республіки.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Урочистості з нагоди Дня Соборності відбулися і у Каневі. Так, зранку секретар міської ради Оксана П’яткова, заступниця міського голови Галина Москаленко, представники структурних підрозділів виконавчого комітету, представники філії Канівської ГЕС, працівники Шевченківського національного заповідника та небайдужі громадяни поклали квіти до пам’ятних знаків Героям Небесної Сотні та до могил Т.Г. Шевченка і Олекси Гірника.

Присутні вшанували пам’ять загиблих в боротьбі за соборність і єдність України хвилиною мовчання, а священнослужителі відправили панахиду за тими, хто віддав своє життя в боротьбі за незалежність та територіальну цілісність нашої країни.

Віримо, що територіальна цілісність України, за яку віддають життя наші бійці, залишиться непорушною. Жодна сила не зламає сильну духом націю, ми подолаємо всі складнощі та збудуємо сильну європейську країну – гідну наших дітей.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що «Кіборги» витримали – не витримав бетон!» – День пам’яті захисників Донецького аеропорту.