У селі Литвинець Канівського району на автомобільній дорозі загального користування Канів-Ковалі та на автомобільній дорозі комунальної власності по вулиці Центральній на замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області підрядною організацією було розпочато роботи з поточного середнього ремонту.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Литвинецької громади.

На замовлення Служби автомобільних доріг у Черкаській області було розроблено проектно-кошторисну документацію на виконання робіт на цих ділянках дороги.

Відповідно до обсягів фінансування, передбаченого внесеними змінами до розпорядження Кабінету Міністрів України №78-р від 17.01.2018 р., на проведення ремонтних робіт на даний час виділено фінансування з Державного бюджету у розмірі 1 млн.100 тис. грн. на автомобільну дорогу загального користування Канів-Ковалі та на автомобільну дорогу комунальної власності по вулиці Центральній 600 тис.грн. У разі продовження фінансування поточного середнього ремонту зазначеної ділянки автодороги Канів- Ковалі з Державного бюджету або з інших джерел, ремонтні роботи продовжаться та будуть виконані у повному обсязі.

Ремонтні роботи розпочнуться від в’їзду у село зі сторони Канева. Відповідно до укладеного договору буде проведено наступний комплекс робіт: посилення основи дорожнього одягу, укріплення узбіч, влаштування вирівнюючого та верхнього шарів асфальтобетону на проїжджій частині та інше. Наразі затверджено графік виконання робіт у межах доведеного фінансування.

Згідно з укладеним договором, підрядник гарантуватиме якість та експлуатацію нового покриття з асфальтобетонних сумішей впродовж 10 років. У разі виявлення впродовж гарантійного терміну експлуатації об’єкта вад, відповідальність за які несе підрядник, він зобов’язаний усунути виявлені недоліки за власний рахунок. Постійний технічний нагляд за якістю проведення ремонтних робіт здійснюватиме голова села Погрібна Ганна Миколаївна.

Світлина від Lytvynetska Gromada.

Світлина від Lytvynetska Gromada.

Світлина від Lytvynetska Gromada.

Світлина від Lytvynetska Gromada.

Світлина від Lytvynetska Gromada.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що урочисто відкрили міст, який з’єднує Бобрицьку та Литвинецьку громади.