Депутати фракції БПП прокоментували чому наразі не підтримують проект рішення про створення Канівської ОТГ.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію голови фракції БПП «Солідарність» Віктора Хоменка.

Зокрема, за інформацією очільника фракції, депутати фракції БПП у Канівській міській раді завжди підтримують курс Президента, але вважають, що до рішення про створення Канівської об’єднаної територіальної громади (ОТГ) необхідно підходити виважено.

«Ми вдячні Президенту за довіру до своїх депутатів та вдячні канівчанам за те, що вони повірили у нашу команду і підтримали нас. Ми впевнені у правильності обраного Петром Порошенком та урядом курсу на децентралізацію і завжди підтримуємо цю ініціативу. Водночас до питання створення Канівської ОТГ варто підійти виважено та помірковано, адже ми відчуваємо відповідальність за ухвалення такого важливого рішення перед канівчанами», - йдеться у тексті заяви.

Наразі, у депутатів є певні побоювання, що запропонований формат об’єднання передбачає те, що кошти, які могли б бути направленні на розвиток Канева, будуть розпорошенні для створення інфраструктури населених пунктів, які увійдуть у громаду.

Відтак, депутати БПП «Солідарність» переконують у тому, що проголосують за відповідне рішення лише тоді, коли будуть впевнені у тому, що таке об’єднання призведе до позитивних змін у всіх громадах.

«Нас обирали мешканці Канева, тому ми насамперед маємо дбати про їх добробут та процвітання міста. Не розуміємо позицію депутатів від Партії Зелених, ВО «Свободи», БЮТ, які, попри всі мінуси для канівчан, намагаються прискорити процес об’єднання. Мимоволі виникає питання, яку ж мету вони переслідують? І чи дбають вони про жителів міста чи думають лише про власний інтерес?», - констатується в тексті заяви.