На наступному тижні у Степанецьку громаду здійснить виїзд мобільна точка доступу до надання безоплатної правової допомоги.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію начальника Канівського міськрайонного відділу державної реєстрації актів цивільного стану ГТУЮ у Черкаській області Світлани Матвійчук у Facebook.

Для забезпечення захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств та оперативного реагування на випадки силового захоплення земельних ділянок та об’єктів аграрної інфраструктури, інші прояви аграрного «рейдерства» при Черкаській обласній державній адміністрації діє регіональна робоча група з питань захисту прав інвесторів, протидії незаконному поглинанню та захопленню підприємств (адреса: м. Черкаси, бул. Шевченка, 185, номер гарячої лінії: (0472) 33-00-27).

Щотижня мобільні точки доступу до надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області, до складу яких входять представники ГТУЮ у Черкаській області, Регіонального центру з надання безоплатної правової допомоги у Черкаській області та нотаріуси, здійснюють виїзди у райони з метою надання якісної правової допомоги.

На наступному тижні 25 жовтня виїзд буде здійснено у Степанецьку об’єднану територіальну громаду, де фахівці будуть здійснювати консультації за адресою: с.Степанці, вул.Лісна, 4.

Для отримання консультацій запрошують громадян, землевласників, землекористувачів, громадські організації, засоби масової інформації.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що із орендарем, який мав побудувати автозаправочний комплекс у Степанецькій ОТГ, розірвали договір та стягнули заборгованість.