Голова Черкаської ОДА Олександр Скічко планує запустити прогулянкові рейси Дніпром із Києва до Канева і назад. Уже формується концепція з розвитку туризму на Черкащині. Зокрема, пакет пропозицій для українських та іноземних операторів водних маршрутів.  

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію пресслужби Черкаської ОДА.

На кораблях передбачаються всі умови для комфортної подорожі: кейтеринг, безготівковий розрахунок, підключення до Wi-Fi. Спеціальний інтерактивний аудіогід за маршрутом. Розробляються різноманітні формати подорожей: одно- чи дводенна, нічна, з зупинками в інших містах чи без.

«Ми всі з ностальгією згадуємо часи, коли ходили «ракети» з Канева до Києва і до Черкас. Бажання це повернути є в багатьох, але мало хто вірить. Розвитку річкового транспорту ми дали старт ще наприкінці року, ухваливши відповідний законопроект. Я – один із його співавторів. А сьогодні детальніше обговорили можливість запуску рейсу водним маршрутом Київ–Канів–Київ із головою Державне агентство розвитку туризму України Мар’яною Олесків, керівницею Офісу розвитку креативних індустрій Уляною Хром’як та міською владою Канева. Хотілося б стартувати вже цього сезону», – зауважив Олександр Скічко.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що із Канівщини 4 культурні об’єкти зареєстрували на конкурс «Велика реставрація».