Завтра в рамках Всеукраїнській акції «Паростки єднання», яка проходитиме на Тарасовій горі, до Канева завітають Міністр культури України Євген Нищук і Міністр екології та природних ресурсів України Остап Семерак.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби міністерства екології, пише «Kanos».

В рамках акції буде висаджено символічне дерево єднання з жолудів вікових дубів, що ростуть на Тарасовій Горі. Це стане початком висадки алеї дубів із Тарасової гори у скверах та парках України, які носять ім’я Тараса Шевченка.

Також в ході заходу Остап Семерак оголосить про початок заходів Мінприроди щодо  збереження столітніх дубів, які були свідками життя Тараса Шевченка.

На ряду із цим, у місті відбудеться хода на Чернечу Гору та Архиєтична Божественна Літургія, яку проведе Блаженніший  Партіарх Святослав у церкві Покрови Пресвятої Богородиці.

Орієнтовний план проведення заходів, розповсюджений Департаментом інформації УГКЦ.

11.20 – Зустріч гостей (храм Покрови Богородиці, західне підніжжя Тарасової Гори);

11.30 – Архиєрейська Божественна Літургія, яку очолить Блаженніший Святослав у співслужінні з владикою Йосифом (Міляном), священиками Київської архиєпархії та у супроводі хору Патріаршого собору (церква Покрови Пресвятої Богородиці);

13.00 – Звернення до вірян; оголошення Всеукраїнської акції «Паростки єднання»: Глава УГКЦ Блаженніший Святослав, Єпископ-помічник Київський владика Йосиф;

13.30 – Посадка дерев (Алея в Каневі біля церкви Покрови Пресвятої Богородиці);

13.45 – Урочиста хода на Тарасову гору;

14.00 – Церемонія покладання квітів до могили Тараса Шевченка;

14.05 – Панахида за упокій душі Тараса Шевченка та всіх полеглих за волю України (на могилі Тараса Шевченка);

14.30 – Огляд експозиції музею Тараса Шевченка.