Днями в Канівській міськрайонній філії Черкаського обласного центру зайнятості відбувся тренінг для безробітних громадян «Ризики нелегальної трудової міграції та загрози торгівлі людьми», у якому взяли участь 14 шукачів роботи.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості.

Учасники заходу обговорили проблему торгівлі людьми. Адже щороку наші співгромадяни, які незадоволені рівнем заробітної плати в Україні або відсутністю роботи, намагаються виїхати до інших країн з метою працевлаштування. Проте перед прийняттям такого рішення варто усвідомлювати ризики, які постають перед людиною, яка планує виїхати на роботу за кордон, а тим більше нелегально.

Присутні на тренінгу ознайомилися із законодавством щодо попередження торгівлі людьми. Спільно визначили причини, форми та ознаки цього явища, розкрили шляхи попадання в ситуацію торгівлі людьми, проаналізували ланцюжок торгівлі людьми та механізм його функціонування, спростували соціальні міфи стосовно торгівлі людьми, переглянули відеофільм. Виконання інтерактивних завдань дало змогу змоделювати різні соціальні ситуації, збагатити власний досвід, доводити власну позицію, аргументувати й дискутувати.

«Найефективнішим захистом інтересів людини у сфері зайнятості та відносинах з роботодавцями є правова поінформованість. Тому ми постійно проводимо заходи для населення з метою ознайомлення з перевагами легального працевлаштування, ризиками нелегальної зайнятості та нелегальної трудової міграції. На таких тренінгах ми обговорюємо дуже важливі теми – власної безпеки, особистої гідності та громадянської позиції», - коментує ситуацію директор Канівської міськрайонної філії Черкаського обласного центру зайнятості Надія Коломієць.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Світлина від Канівська міськрайонна філія Черкаського обласного центру зайнятості.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що підприємства Канівщини ПрАТ «Миронівська птахофабрика» та ТОВ «Віджи продакшн» провели ярмарок вакансій.