Депутати Канівської міської ради взяли участь у двох сесійних засіданнях, які відбувалися 28 лютого.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Насамперед закрили позачергове засідання сесії Канівської міської ради від 4 липня 2023 року, що дало змогу розпочати роботу пленарного засідання нової сесії. Далі депутати працювали майже вісім годин та проголосували за 50 рішень з порядку денного, що стосувалися освіти, медицини, роботи комунальних підприємств і ухвалили ряд програм, в тому числі програму підтримки ЗСУ на 2024 рік.

Найголовніше – народні обранці прийняли бюджет Канівської міської територіальної громади на поточний рік та Програму підтримки Збройних сил України, на яку передбачено виділити 70 млн.грн. протягом 2024 року.

«Також варто відзначити, що саме завдяки цій ухваленій програмі мобілізовані жителі Канівської громади зможуть отримати матеріальну допомогу та кошти для придбання обладнання», - зауважив у своєму дописі депутат Віктор Хоменко.

Також депутати заслухали звіти начальниці фінансового управління Галини Карпушенко про виконання бюджету Канівської міської територіальної громади за 2022 та 2023 роки. За результатами звітів  прийнято за основу рішення про внесення змін до бюджету 2024 року.

Згодом було вирішено зробити перерву у роботі сесії міськради та опрацювати пропозиції стосовно змін до бюджету і винести їх на ухвалення під час продовження роботи сесії.

Про час проведення продовження сесії міської ради буде повідомлено додатково.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що ще 8 вулиць перейменують у Каневі.