На соціально-економічний розвиток Черкащини надійде два мільйони гривень держсубвенції.

Загалом Золотоніський, Канівський, частина Черкаського району та частина міста Черкаси, міста Канів та Золотоноша, які входять в межі 197 виборчого округу, вже отримали на свій розвиток протягом чотирьох з половиною років 70 мільйонів гривень.

Відповідні кошти були використані на оновлення медичних навчальних, комунальних закладів, вуличної інфраструктури, закупівлю техніки та обладнання. А вчора за поданням народного депутата VIII скликання, кандидата в народні депутати по 197 виборчому округу Владислава Володимировича Голуба прийнято рішення про виділення ще двох мільйонів гривень.

«Вчора, за моїм поданням, яке я підписав 7 червня 2019 року, Комітет з питань бюджету Верховної Ради України погодив додаткове виділення 2 млн гривень на оновлення інфраструктури Канівського, Золотоніського та Черкаського районів, а також міста Черкаси та Канева»,- повідомив нардеп на своїй сторінці в соцмережі.

Зокрема 820 тисяч гривень підуть на капітальний ремонт Канівської ЗОШ №4.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що батьки майбутніх першокласників Канівської ЗОШ №4 вчергове звернулися до міського голови.