Працівники канівської пожежно-рятувальної частини відвідали літній табір «Сонце над Дніпром», аби провести акцію «безпечне літо».

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Канівського районного відділу Управління ДСНС України у Черкаській області.  

Для попередження виникнення надзвичайних ситуацій за участі дітей під час літніх канікул, працівників 10-ї державної пожежно-рятувальної частини завітали до вихованці літнього, спортивно патріотичного табору «Сонце над Дніпром», що розташований у місті Канів.

13 червня фахівці Канівської пожежної частини провели для спортсменів цікаву та повчальну акцію «Безпечне літо».

Користуючись нагодою, рятувальники розповіли про факти надзвичайних ситуацій, які стаються на території району, пригадали правила безпечної поведінки в побуті і головне як не допустити пожежі вдома та що робити, якщо вогонь все-таки охопив помешкання.

Для школярів, які відпочивали у таборі, рятувальники провели бесіду з безпеки життєдіяльності, ознайомили дітей із правилами безпечного відпочинку на воді та на природі. У процесі заходу рятувальники звернули увагу дітей на необхідності дотримання правил безпечної поведінки у випадку виявлення вибухонебезпечних предметів, а також підозрілих предметів, щоб уникнути трагічних наслідків.

Також вихованці табору мали можливість не тільки оглянути пожежний автомобіль та наявне там аварійно-рятувальне обладнання: пожежні рукави, балони на стисненому повітрі з шолом-масками, гідравлічні ножиці та інше обладнання, а й відпрацювати навички пожежного-рятувальника.

Зустріч зі справжнім рятувальником неабияк зацікавила дітей і вони наввипередки задавали різні питання про діяльність пожежників. А на завершення хлопці й дівчата мали змогу пустити воду з пожежного рукава й сфотографуватися на фоні червоно-білої машини.

 

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що першачки одного із пришкільних таборів відвідали місцевих рятувальників.