Автор проєкту «Вуличний професійний спортивний майданчик Workout» Євген Колот надав відповідь на коментар міського голови.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на інформацію Євгена Колота.

«Перш за все, я розповім, яка була оригінальна ідея цього всього проекту.

Перша - здорова та сильна молодь нашого міста.

Другий - щорічний Всеукраїнський та Міжнародний турнір воркаут в місті Канев.

А третє - популяризація воркауту на Черкащині взагалі.

Тож нагадаю, що проєкт переможець називається  «Вуличний Професійний Спортивний Майданчик Workout».

Підкреслюю - «ПРОФЕСІЙНИЙ»!

А це означає, що обладнання повинно було бути професійним, з усіма технологіями, стандартами та гарантіями безпеки.

Тендер, як виявилось, проводив так, щоб будь-який ФОП чи ТОВ міг в гаражі конструкція в три рази дешевше.

Міський голова Канева Ігор Ренькас сьогодні висловився так: «Автор фактично самоусунувся від тендерної процедури та реалізації проекту загалом».

Я особисто передав ТЗ (тех. завдання) на проект директору КП «Місто» Дмитру Шайдарову (який проводив цей тендер), на підготовку тендерних документів. А як пізніше вийшло, деякі важливі новини з мого ТЗ не були враховані КП «Містом».

Я не розуміюся в тендерних процедурах та іншій бюрократії, тільки зрозумів, що якщо ми виграли «Street Professional Sports Playground» з бюджетом 400 тисяч гривень, будь ласка, дайте людям те, що ми виграли..

Тож, як сказав мер, «самоізольований від реалізації проекту в цілому», то все це «кіно, пройшло б тихенько, без шуму і пилу»...

За виробництво та встановлення професійного обладнання повинні братися професійні компанії, чия продукція акредитована Федерацією Workout України.Федерація Street Workout Ukraine абсолютно нічого не знає про виробника сайту, встановленого в Каневі.

Те, що було створено в Каневі, на жаль, не відповідає професійним стандартам. Це просто не професійна копія оригінального продукту.

Я постійно наполегливо наполягав на професійному та якісному обладнанні для нашого міста, а також на встановленні фахівців-представників виробника.

У Каневі цю конструкцію встановило безпосередньо КП «Місто». У мене є все», - зауважив Євген Колот.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на канівській набережній встановили спортивний комплекс WORKOUT.