У час коли в країні точаться запеклі бої з окупантами, дуже важливо забезпечити надійний тил державі. Оплата комунальних послуг – це підтримка країни на економічному фронті. За допомогою сплати населенням своїх фінансових зобов’язань, держава спроможна забезпечувати відповідний рівень комфорту для життя людей та мати певну економічну стабільність для продовження функціонування та протистояння ворогу.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

«Спираючись на послаблення, які впровадила держава, багато громадян України припинили сплачувати кошти за спожиті ними комунальні послуги. На сьогодні важливість сплати рахунків, як і наслідки невиконання цих зобов’язань в період війни недооцінена. З впровадженням воєнного стану роботодавці не припинили виплати заробітних плат для своїх працівників. Введення воєнного стану не звільняє громадян від сплати житлово-комунальних послуг. Будь-які послаблення є лише відтермінуванням, а не звільненням від їх виконання.

Також, погашення боргів та вчасна сплата рахунків населенням є запорукою належного початку і проходження опалювального періоду і виконання теплопостачальними підприємствами своїх зобов’язань, у тому числі в частині розрахунків за природний газ із постачальником.

Канівська міська територіальна громада закликає жителів громади погасити борги та вчасно оплачувати комунальні послуги. Допоможемо державі протистояти окупантам та тримати економічний фронт країни. Наблизимо Перемогу України разом!», - зазначено у повідомленні Канівської міської ради.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що поліція відреагувала на порушення правил паркування – лише у червні 8 водіїв притягнули до відповідальності (фото).