У зверненні до керівництва партії «Слуга Народу» депутати озвучили прохання перевірити діяльність Віталія Войцехівського та розглянути можливість виключити його із фракції.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію депутата Канівської міської ради Володимира Коржова.

Протистояння із очільником Черкаської ОВА Ігорем Табурцем, спроби впливу на депутатів Канівської міської ради та особливості законотворчої діяльності, які стосуються військових, нардепа від 197-ого виборчого округу  Віталія Войцехівського викликали підозру у місцевих обранців.

«Коли народний обранець Віталій Войцехівський здійснював спроби закликати педагогічні колективи міста впливати на «неугодних» міському голові депутатів, ми не зважали на це. Однак, коли питання стосується військових, мовчати далі вже не можна.

На одній із зустрічей із вчителями канівської школи Віталій Войцехівський дозволив собі озвучити таку думку: «Із всією повагою до військових, вони не господарники» (ці слова звучать на записі розмови, яку зробив один із присутніх). Депутат у такий складний час для країни дозволяє собі, висловлюватися у негативному світлі щодо військових. З його слів виходить, що військові не спроможні керувати Військовими Адміністраціями.

Дивно, що народний обранець до цього часу не зрозумів, що саме завдяки нашим захисникам, він може спокійно їздити округом, працювати у парламенті та жити у відносному спокої.

Окрім цього Віталій Войцехівський вважає, що наразі доцільно критикувати роботу начальника Черкаської ОВА Ігоря Табурця, який, до речі, також є військовим.

У цьому ж руслі варто згадати і законотворчу діяльність нардепа. Зокрема Віталій Войцехівський був одним із співавторів законопроєкту №7351, яким передбачено надання права командирам самостійно вбивати військовослужбовців за невиконання наказів. Окрім цього під час внесення поправки до Закону України №8312 (щодо повернення надбавки у розмірі 30 тисяч гривень для військових) депутат перебував у залі, однак не взяв участі у голосуванні.

Тож, враховуючи провокаційний характер описаних вище факторів, є підозра, що обранець діє «на руку» зовнішньому ворогові, розхитуючи ситуацію всередині України та громади, керуючись кремлівськими методичками.

Відтак, депутати Канівської міської ради звернулися до керівництва партії «Слуга Народу» із проханням перевірити діяльність народного депутата Віталія Войцехівського, дати оцінку його діям та вплинути на його риторику. Також ми пропонуємо розглянути можливість подальшого виключення із фракції «Слуга Народу» вищевказаного депутата», - зазначено у дописі Володимира Коржова.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що на Канівщині депутат сільради, який проголосував за виділення собі землі, заплатить штраф.