Посадовим особам місцевого самоврядування при наданні щорічної відпустки гарантовано виплачують допомогу на оздоровлення. Розмір такої виплати – посадовий оклад чиновника. Крім того, управлінці мають можливість отримати додаткову місячну зарплату на вирішення власних соціально-побутових питань.

Про це повідомляє Kanos із посиланням на інформацію із сайту 18000.

Щороку на додаткові виплати чиновникам із місцевих бюджетів Черкаської області витрачають мільйони гривень.

«1800 з’ясували, скільки коштів у громадах Черкащини спрямували на оздоровлення посадових осіб органів місцевого самоврядування та виконавчого комітету, а також для вирішення їхніх соціально-побутових питань.

 

Черкаси

Рекордсменом за сумами соціальних виплат посадовим особам стала Черкаська міська рада, адже вона має найбільше працівників у штаті. Так минулого року у Черкасах із міського бюджету на оздоровлення посадових осіб витратили 18 416 720 гривень. Як зазначили у міськраді, це фактичні видатки, зокрема нарахування ПДФО (податок на прибуток, – ред.), військового збору та профспілкових внесків.

Крім того, минулого року із черкаського бюджету спрямували 18 618 097 гривень на виплати матеріальної допомоги для вирішення соціально-побутових питань місцевих чиновників.

 

Умань

Минулого року виконавчий комітет Уманської міської ради виплатив посадовим особам матеріальну допомогу на оздоровлення у сумі 2 046 473 гривень. Кошти у розмірі середньомісячної зарплати отримала сотня чиновників. Це 88% від загальної кількості.

Аби вирішити соціально-побутові питання, 101 працівник одержав ще по одній середній зарплатні. На це витратили 2 083 422 гривень.

Усього в Уманській міськраді минулого року працювали 114 людей.

 

Сміла

Із бюджету Смілянської громади у 2023 році на оздоровлення посадових осіб органів місцевого самоврядування та виконавчого комітету спрямували 3 335 900 гривень. Такі виплати у розмірі середньомісячної заробітної плати отримали усі 178 посадовців органів смілянського самоврядування.

На вирішення соціально-побутових питань минулого року посадові особи органів самоврядування у Смілі отримали 3 231 400 гривень. Матеріальну допомогу у розмірі середньомісячної зарплати сплатили 169 посадовцям – це 93% працівників.

Станом на кінець 2023 року в органах місцевого самоврядування Сміли посади обіймає 181 особа.

 

Золотоноша

У Золотоноші на оздоровлення для 129 посадовців органів місцевого самоврядування минулого року витратили 2 203 600 гривень. На покращення стану здоров’я чиновники отримали кошти у розмірі середньомісячної зарплати. Таку допомогу отримали усі золотоніські місцеві самоврядуванці.

Для надання матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань посадовців минулоріч із золотоніського бюджету витратили 2 143 200 гривень. Аби вирішити побутові питання, 125 осіб, залучених до міського самоврядування у Золотоноші, отримали по середньомісячній заробітній платі. Це 97 % працівників.

Загальна кількість посадових осіб органів місцевого самоврядування у Золотоноші складає 129 робітників.

 

Канів

У Каневі сума виплат на оздоровлення для посадовців органів міського самоврядування склала 1 978 000 гривень. Такі виплати минулого року отримали 163 особи – це 100% посадовців.

Матеріальна допомога для вирішення соціально-побутових питань міських самоврядуванців становила 1 585 000 гривень. Її отримали 151 особа – це 93% від загальної кількості посадовців.

Однак, відповідаючи на інформаційний запит, у Канівській міській раді зазначають, що за ініціативи виконавчого комітету із отриманих виплат посадовці перерахували 329 000 гривень громадській організації “Асоціація дружби міста Канів”. Додають, що у подальшому ці кошти спрямували на потреби оборони України.

Загалом в органах місцевого самоврядування та у виконавчому комітеті Канева працює 163 людини.

виплати працівникам міських рад Черкащини на вирішення оздоровлення

 

Корсунь-Шевченківський

У Корсунь-Шевченківській міськраді на оздоровлення працівників минулого року виділили 733 629 гривень. Виплати здійснювали у розмірі середньої заробітної плати, як зазначили у відповіді на запит, у середньому це 15 000 гривень. Таку допомогу отримали 47 посадовців – це 81% від загальної кількості працівників.

На виплати для вирішення соціально-побутових питань із бюджету Корсунь-Шевченківської громади спрямували 866 292 гривень. Матеріальну допомогу середньою сумою 16 000 гривень отримали 55 осіб. У відсотковому співвідношенні це 95% посадовців.

У загальному органи місцевого самоврядування та виконавчого комітету Корсунь-Шевченківського налічують 58 осіб.

 

Шпола

Минулого року на оздоровлення працівників органів місцевого самоврядування Шполи витратили 1 899 228 гривень. У розмірі середньомісячної зарплатні виплати на покращення стану здоров’я отримали 120 посадовців.

Для вирішення соціально-побутових питань працівників місцевого самоврядування із бюджету Шполянської громади виділили 849 539 гривень. На поліпшення побуту середню заробітну плату тримали 122 людини – це 99% від усіх працівників.

Загальна кількість посадових осіб у Шполянській міській раді становить 123 особи.

 

Звенигородка

У Звенигородській міській раді на оздоровлення працівників спрямували 1 841 490 гривень. Для відповідних цілей 104 особи отримали у середньому по 17 706 гривень. 

Виплати на вирішення соціально-побутових питань отримали 96 працівників. У середньому для поліплення побуту їм нарахували по 18 346 гривень. Усього із цією метою з бюджету було виділено 1 761 282 гривень.

 

Ватутіне

У Ватутіному на оздоровлення працівників органів місцевого самоврядування витратили минулого року 921 539 гривень. Для відповідних цілей там середньомісячну зарплатню отримали 55 посадовців – це 95% працівників.

Водночас на вирішення соціально-побутових питань кошти у розмірі середньої зарплатні отримали 49 правцівників. Вони становлять 92% від загальної кількості. Для цього із бюджету громади спрямували 864 263 гривень.

Нині кількість працівників, що залучені до ватутінського самоврядування, становить 58 осіб.

виплати працівникам міських рад Черкащини на вирішення соціально-побутових питань

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що службовій особі на Черкащині повідомили про підозру за неналежне виконання своїх обов’язків.