На завтрашньому засіданні виконавчого комітету Канівської міської ради розглянуть питання підняття тарифів на водопостачання та петицію про скасування обмеження у часі для пільгового проїзду школярів.

Про це повідомляє «Kanos» із посиланням на опубліковані розпорядження Канівського міського голови.

Відтак, відповідно до розпорядження Канівського міського голови «Про скликання  чергового засідання виконавчого комітету Канівської міської ради 04.07.2018», на розгляд членів виконкому виносять такі проекти рішень:

Про надання згоди на продаж частини квартири №* в будинку №* по вулиці Героїв Дніпра в м. Канів

Про переведення особового рахунку на житло

Про стан виконавської дисципліни у виконавчому комітеті Канівської міської ради за І півріччя 2018 року

Про підсумки роботи за І півріччя 2018 року щодо розгляду звернень громадян у виконавчому комітеті Канівської міської ради

Про надання згоди на передачу основних засобів

Про погодження Програму поводження з твердими побутовими відходами в місті Каневі на 2018 – 2020 роки

Про електронну  петиція «Скасування обмеження в часі для пільгового проїзду школярів»

Про коригування тарифів на централізоване водопостачання та водовідведення, припинення дії тарифів на послуги з постачання холодної води, водовідведення (з використанням внутрішньо будинкових систем), що надаються комунальним підприємством «Управління ВКГ»

Провести чергове засідання виконавчого комітету Канівської міської ради планують 4 липня о 10.00 у будинку рад за адресою: вул. О.Кошового, 3.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що підвищення тарифів на водопостачання поки стоїть «на паузі» – його доцільність ще вивчить комісія.