Декоративний фонтан, фото-зону біля кінотеатру та 3 іграшки у вигляді місяця, кулі й подарунка - виготовили для міста канівські підприємці Юлія і Ігор Назаренки.

Про це повідомляє «Kanos»  із посиланням на інформацію Канівської міської ради.

Більшість з них було встановлено для створення новорічного святкового настрою. Після свят їх прибрали. Фонтан же залишився, аби й надалі радувати канівців своїми вогниками. Дощі, морози, новорічно-різдвяні свята фонтан витримав, а от ніч з 31 січня на 1 лютого – ні.

«Щовечора повертаючись з роботи додому заглядав до фонтану, чи справно працює. У п’ятницю ввечері все «горіло», а в суботу мені зателефонував колега і повідомив, що фонтан пошкоджений», - розповідає І.Назаренко.

Конструкція світодіодного фонтану складається з трьох ярусів – неону і світових гірлянд, які підключаються окремо. На ранок світився лише неон.

«Виїхавши на місце, побачили ознаки вандалізму. На конструкції були відламані місця кріплення. Також зловмисники пошкодили коробку розподілення електроенергії, від чого в ній сталося коротке замикання. Зник і пластиковий «козирок», який захищав розподільчу коробку від потрапляння вологи. Щодо цього інциденту обов’язково звернемось до правоохоронних органів», - говорить підприємець.

До слова, фонтан коштував місту близько 70 тис.грн. Ремонт обійдеться орієнтовно у 2,5 тис.грн. та займе близько тижня роботи.

«Намагаємося зробити наше місто красивішим, а хтось робить шкоду. Утім, хочу наголосити, що такі дії ще й небезпечні для життя. У світодіодах постійний струм, а не перемінний, що є врази небезпечним. 220 Вольт – це не жарти. Так, неодноразово бачив сам, як люди заради гарного фото спускалися на «дно» фонтану і навіть спускали туди власних малих дітей. Це робити заборонено, про що є й відповідні попереджувальні знаки, що об’єкт знаходиться під напругою. Не варто ризикувати власним життям заради вдалого селфі. Будьте обережні!», - застерігає Ігор Назаренко.

Світлина від Підслухано Канів.

Світлина від Підслухано Канів.

Світлина від Підслухано Канів.

Нагадаємо нещодавно ми писали про те, що районний будинок культури опинився під загрозою існування.